Milý čitateľ, milá čitateľka,

 

tento blog  píšem práve pre teba!

 

Veľmi ma teší, že si práve tu. Chcem aby si tento blog vnímal/vnímala ako odporúčania priateľa, z toho dôvodu mi dovoľ aby som ti na tomto blogu tykala. 

Je skvelé, že sa môžeme spojiť priamo prostredníctvom internetu.

Ak čítaš tento blog je to pravdepodobne preto, že máš záujem o svoje zdravie a spôsob života akým žiješ. Je možné, že nepodceňuješ prevenciu, alebo chceš zlepšiť kvalitu života svojho, rodiny, staráš sa o vzhľad, zaujímaš sa o wellness - o svoju telesnú a duševnú pohodu.

 

Ponuka v oblasti kozmetických prípravkov, potravinových doplnkov je či už na pultoch lekárni, obchodov alebo na internete bohatá, veľmi ľahko sa v tom človek stráca.

Rovnako bohatá je ponuka spoločnosti Colway a Colway International. Ako spojiť produkty tak, aby si dosiahol/a čonajlepšie výsledky? Ak máš pochybnosti, opýtaj sa priamo mňa.

Možno ťa zaujíma viac ako len jeden nákup, chceš čerpať výhody člena siete alebo budovať svoj vlastný biznis?

Výhody siete Colway a Colway International

Spolupracuj s nami - užívaj produkty alebo si vybuduj svoj biznis. 

 

V súkromí som matka dvoch vysokoškolákov - syna a dcéry a tretieho syna - gymnazistu.

Témy, ktorým sa tu venujem sú zároveň mojou záľubou. Sila prírody a jej možnosti v starostlivosti o človeka ma fascinujú.

Mám ešte takú úplne obyčajnú záľubu - varím a tiež zaváriny ☺. Mám recept, s ktorým sa podelím. Ríbezle ako brusnice - príloha k mäsu, grilovanému syru alebo  grilovanej zelenine. Videorecept - pozri si TU /nie som profík, ale dá sa to pozrieť☺/.

 

Vážim si tvoje súkromie, preto diskrétnosť a ochrana tvojich osobných údajov je pre mňa prirodzeným procesom a nie núteným naplnením zákona.

Prejdi na Politiku súkromia - takto chránim tvoju identitu pri spracovaní osobných údajov.

 

Upozorňujem na to, že informácie dostupné na tejto stránke majú informatívny charakter a nenahrádzajú odborné informácie. Nepovažujte tieto informácie za odporúčania liečenia, delím sa iba s vedomosťami.

Stránka www.zdraviekrasavitalita.sk nie je určená, ani odporúčaná ako náhrada za zdravotnú starostlivosť, stanovenie diagnózy alebo liečby. V prípade zdravotných problémov, choroby alebo liečenia sa najskôr poraďte so svojim lekárom.

 

Pozývam ťa na zoznámenie sa s Colway a Colway International.

 

Mária Kovalská