14 výhod spolupráce s COLWAY INTERNATIONAL

 
 
 1. Základným produktom spoločnosti Colway International S.S. je transdermálny, natívny, teplotne odolný kolagén. Takýto kolagén  žiadna iná spoločnosť nemá!  Máte možnosť nakupovať tento kolagén a ďalšie veľmi kvalitné výrobky, ktorých základom je práve tento kolagén so 40% maržou ako Partner.
 2. Výrobky si môžete objednávať sami, kedy chcete, z pohodlia domova.
 3. Môžete ich odporúčať ďalej, čo vôbec nie je ťažké, pretože po ich vyskúšaní sa  presvedčíte o ich kvalite a hlavne úžitku. Na odporúčaní profitujete.
 4. Výrobky sú po objednaní zasielané z centrály priamo na adresu klienta, odpadá nám starosť o doručovanie tovaru.
 5. Ak ste podnikavý typ, môžete si otvoriť podnikanie s minimálnymi nákladmi, ktoré sa Vám veľmi rýchlo vrátia.
 6. Firma Colway International S.A. zabezpečuje vývoj, výrobu, balenie výrobkov, certifikáciu, skladovanie a expedíciu. Ak sa rozhodnete s nami podnikať, odpadá Vám zodpovednosť za certifikáty, náklady na skladovacie priestory, starosť o vedenie prevádzky a s tým súvisiace náležitosti a náklady....
 7. Colway International S.A. má produkty nadštandartnej kvality v oblasti zdravia, krásy a vitality, v oblasti wellness, v súčasnosti najviac sa rozrastajúceho priemyslu.  Podnikanie zakladá na unikátnej surovine, ktorú nikto iný nemá, transdermálnom kolagéne, ktorý vydrží vysoké teploty a nestráca pri nich svoju biologickú aktivitu a svoje vlastnosti. Výrobky svojim zložením a kvalitou výroby konkurujú úplnej špičke v kozmetológii, naprotitomu sú cenovo dostupné.
 8. Colway International S.A. predstavuje celkom nový moderný spôsob predaja. Získavate k nemu najmodernejšie náborové nástroje, ktoré prináša éra informatiky - "e-commerce".  Zabezpečuje svojim partnerom vlastnú web stránku, s  menom a internetovým obchodom, prístupnú vo všetkých svetových jazykoch. Zabezpečuje profesionálny školiaci systém, marketing a informačný systém. Vďaka tomu máte možnosť rozvíjať svoj obchod kdekoľvek na svete. Doteraz je zabezpečená distribúcia v celej Európe.
 9. Tým, že si spoločnosť zvolila na distribúciu svojich výrobkov systém odporúčaní  a budovania  siete užívateľov  svojich produktov, dostáva príležitosť veľká skupina ľudí. 
 10. Spoločnosť Colway International S.A. ponúka možnosť získania dôchodkového programu, akcií spoločnosti a účasť v dozornej rade spoločnosti.
 11. Ponúka  možnosť získať automobil cez "Automobilový program".
 12. Cestovanie - motivačné programy, školenia, konferencie a zájazdy za dosiahnuté výsledky.
 13. V Colway International ste svojim vlastným šéfom. Sám si určuje tempo a štýl práce. Ak sa rozhodnete spolupracovať, budujete si svoj vlastný tím, pracujete kedy chcete, koľko chcete a s kým chcete. Výšku zárobku si určujete sami.
 14. Colway International S.A., spoločnosť, ktorá expanduje z Európy za všetky oceány sveta. Vo väčšine obchodov je to opačne, výrobky prichádzajú spoza oceánov.

 

Colway International S.A. začala svoju činnosť  26.4.2015 a vy máte možnosť byť jedným z tých, ktorí položia základy rozsiahlým miliónovým štruktúram nových členov na celom svete.

Na Slovensku sme odštartovali 11.6.2015!

Vízia a misia Colway International

 
 

Možnosti nakupovania aké ponúka Colway International S.A.

 

1. Môžete nakupovať ako v klasickom internetovom obchode za MOC

 

2. Možete nakupovať ako registrovaný klient s 10% zľavou tak, že sa zaregistrujeme do Colway International S.A. a neplatíme žiaden poplatok

 

3. Nakupujete ako Partner so 40% zľavou. Znova máme 2 možnosti:

a) zaplatením ročného poplatku vo výške 49 euro, alebo

b) ak Vaša prvá objednávka bude mať minimálne 50 bodov  (cca 110 euro), ročný poplatok  zo 49 € sa zníži na 9,90 euro.

 

4. V oboch prípadoch uvedených v 3. bode, nakupujete kedy chcete z portfólia výrobkov v priebehu celého roka so 40% maržou. Po roku Vám bude ponúknutá znova tá istá možnosť. Ak sa rozhodnete po roku nezaplatiť poplatok, ďalej máte možnosť nakupovať s 10% maržou.

 

5. Ak sa rozhodnete, môžete sa stať našim Biznis Partnerom a vybudovať si pasívny príjem

 
 
Produkty Colway International  
 
 
 
 
 

ŠTYRI FAKTORY PRE ÚSPECH S COLWAY INTERNATIONAL

 

1 ) Musíte mať správny obor podnikania...

Podnikanie v oblasti wellness je podnikanie v najvhodnejšom obore. Priemysel krásy, zdravia a mladosti je jeden z tých, ktoré majú najlepšie možnosti a vízie hospodárskeho rastu. Jeden z tých, ktoré globálne krízy môžu minimálne zasiahnuť . Nie je lepšia oblasť. Môžete byť distribútorom výrobkov, ktoré plnia ľuďom ich sny, byť a ostať zdravý, krásny a mladý.

Pamätajte si , že môžete mať v rukách výrobky unikátnych vlastností! S najlepšími vlastnosťami zo všetkých wellness produktov na svete! KolagénColamiDCollaceina a mnoho ďalších...

2) Byť v správnom čase na správnom mieste ...

Ste v správnom čase na správnom mieste. V čase, keď zdravie, krása a mladosť sú najväčším a najdôležitejším kapitálom. Sú dôležité ako nikdy predtým. Ľudia, ktorí sa starajú sami o seba, majú v spoločnosti väčšiu hodnotu a podporu. A miesto je vynikajúce.

Európa je vynikajúcim miestom pre štart podnikania. Colway International S.A. je spoločnosť ľudí, s najlepšími vyhliadkami na rast a prienik do celého sveta.

3) Musíte natrafiť na správnu spoločnosť...

A práve ste sa dostali k tomu! Spoločnosť Colway nie je už nováčik. Počas jedenástich rokov sa ukázala ako schopná spoločnosť plniť obrovské záväzky, robiť vývoj, ukázala sa ako dobre organizovaná a spoľahlivá.

A súčasne je táto spoločnosť ešte mladá a stále hladná po úspechu, pretože si je vedomá toho, koľko ďalších šancí je pred ňou. Je si vedomá svojho potenciálu. Preto sa Colway International S.A. odvážila pre ambiciózny projekt, ísť za všetky moria sveta...

4) Je potrebné mať výnimočné produkty ...

Produkty Colway sú nielen hitom, ale sú ozaj jedinečné! Zdá sa Vám, že spoločnosti sa len predháňajú vo veľmi podobných produktoch? Stačí porovnať INCI! Máme jedinečné produkty a to v celosvetovom meradle. Unikátne naozaj, nielen naoko. Vytvárajú svoju vlastnú kategóriu. Ich potenciál je neuveriteľný.

Kto ich tak vníma, môže budovať počiatky štruktúr cez Colway International S.A. a stať sa finančne nezávislý do konca svojho života Začiatok akejkoľvek cesty musí začať prvým krokom.

Šťastný krok s Colway International