Starostlivosť o tvár

Kolagén zabezpečuje pružnosť kože, jej hladkosť a dobrú hydratáciu.

Predstavuje 70% kože, má svoje nezastupiteľné miesto v zabezpečení mladosti kože, dobrého vzhľadu a dobrej hydratácie.

Pre zabezpečenie a udržanie zdravej a mladej pleti používaj:

Tenkú vrstvu kolagénu nanes na očistenú, vlhkú pokožku  vždy zdola nahor.  Po vstrebaní Prírodného kolagénu podľa potreby aplikuj rôzny Tebou používaný krém,  ktorý nesmie obsahovať zinok, retinol, vitamín C. Prípravky, ktoré používaš nech nemajú tiež vysoký obsah alkoholu a neobsahujú AHA - ovocné kyseliny.  Tieto zložky narúšajú pôsobenie kolagénu. Ak predsa takýto prípravok alebo krém používaš, počkaj po aplikácii kolagénu minimálne  10 min.

    Odporúča sa používanie kozmetických prípravkov z línie Natural Collagen, ktoré obsahujú bohaté množstvo prírodných zložiek a synergicky dopĺňajú skvelé pôsobenie Prírodného kolagénu Platinum.

 

 Atelokolagén

Produkt je určený na každý typ kože. Odporúčaný na starostllivosť o tvár, krk  a dekolt.

Malé množstvo gélu daj na očistenú a vlhkú pokožku, jemne masíruj. Po vstrebaní je potrebné použiť balzma alebo krém, zodpovedajúci typu kože.

Efekt, ktorý zanecháva je krásne mäkká, hladká a takmer zamatová pokožka na dotyk a pocit dokonalaj a hlbokej hydratácie. Doplnený príjemnou a elegantnou vôňou ruží.

Odporúčame produkty z kozmetickej línie Colway, synergické s Atelokolagénom Colway.

    Všetky produkty kozmetickej série Natural Collagen sú produktmi najvyššej kvality, čo pocítiš  ihneď po ich aplikácií.  Sami o sebe zodpovedajú nasledujúcim požiadavkám našich klientov:

 • Intenzívne hydratujú pokožku
 • Zlepšujú elastickosť kože
 • Chránia kožu pred stratou vody
 • Chránia kožu pred nepriaznivým vplyvom prostredia
 • Vyhladzujú kožu, vypĺňajú vrásky a obohacujú ju tukmi
 • Zmenšujú pocit napnutia kože
 • Vyhladzujú nerovnosti povrchu kože
 • Bielia a  tónizujú pleť 
 • Dodávajú lesk pokožke
 • Redukujú akné
 • Povzbudzujú v koži metabolické procesy
 • Upokojujú podráždenú pokožku

Pri tomto synergickom pôsobení spolu s Prírodným kolagénom krémy línie skutočne vypĺňajú vrásky a na dlhú dobu zabraňujú tvorbe nových vrások a procesu starnutia kože.

 

• Kolagénový gel na umývanie tváre

Jeden z najčastejšie vyberaných produktov. Dokonalé čistí pokožku, výborný na odličovanie, vhodný aj na intímnu hygienu. Má jemnú vôňu, nevysušuje, tak ako iné mydlá určené na tvár Pokožka je dlho hydratovaná. Môžu ju používať aj ženy s jemnou a precitlivelou pleťou. Môžu ho používať aj Vaše deti, rovnako novorodenci ako aj - dospievajúca mládež. 

Neobsahuje SLS - Sodium lauryl sulfát. SLS sa pridáva do mydiel a prostriedkov na umývanie ale aj všetkých saponátov ako látka, ktorá odmasťuj.  SLS spôsobuje podráždenie a vysúšanie pokožky.

 
 

• Morský kolagénový peeling rady Natural Collagen

Peeling - dokonale odstráňuje odumretú vrstvu pokožky a uvoľňuje póry a tak pripraví pokožku na ďalšie ošetrenie. Takto pripravená pokožka lepšie  vstrebáva aktívne zložky z aplikovaných prípravkov. Peeling stimuluje mikrocirkuláciu kože a urýchľuje regeneráciu kože. Nivelizuje farbu pokožky, pozitívne vplýva na jej pevnosť a hladkosť. Zaujímavé je to, že je to krémový peeling s obsahom korálového piesku.

 

 Zvlhčujúce, ukľudňujúce a vitalizujúce tonikum Rady Natural Collagen

 Tonikum - osviežuje a očisťuje pokožku, odstráňuje nadbytok tuku, pozostatky mejkapu. Stimuláciou prietoku krvi na tvári napína kožu, dáva jej svieži vzhľad. Ukľudňuje podráždenú pokožku. Navracia koži jej prirodzené pH, ktoré sa značne mení po používaní iných kozmetických  prípravkov. Vďaka  tónizovaniu obnovuje koža svoju prirodzenú obrannú funkciu.

 

 Elixír na okolie očí

 Elixír na okolie očí má podobu jemného krému, ktorý je určený na protivráskovú starostlivosť o najcitlivejšie partie kože v okolí očí. Elixír aktívne chráni pred predčasným starnutím kože v okolie očí.

 

 
        Lifting bude mať lepší efekt ak ho doplníš o:
 
 

Komplexná starostlivosť o pleť

 Kozmetická sada Natural Collagen

Neskrývam nadšenie! Krémy na tvár boli vyprodukované na báze prírodného kolagénu a obohatené o jednu z najdrahších substancii v kozmetológii -  matrixyl. Krémy obsahujú až 3% tejto vzácnej substancie. Peptidy, ktoré obsahuje matrixyl dokonale pôsobia s bielkovinou rybieho kolagénu. Vďaka  tomu krémy povzbudzujú a urýchľujú bunkovú obnovu tvojej kože. 

Aké úžitky získaš používaním sady Colway?

Predovšetkým zlepšíš pôsobenie prírodného kolagénu vo forme gelu alebo tabliet. Efekty likvidovania suchých vrások, liftingu a odstránenia tieňov pod očami, úpravy farby kože nastupujú 2x rýchlejšie. 
 Najskôr si pleť vyčisti - napr. gelom na umývanie tváre z ponuky spoločnosti Colway, potom tonizuj a na vlhkú pokožku tváre, krku a dekoltu nanes  prírodný kolagén Platinum, po vstrebaní kolagénu ošetrí svoju pleť krémom. Jeden - dvakrát týždenne si dopraj peeling.

 

 

Na hlbokú hydratáciu kože zvnútra, zlepšenie stavu kože a celého tela  a tiež na obnovu systémového kolagénu používaj:

Pri užívaní prírodného kolagénu sa odporúča zvýšiť príjem vitamínu C, ktorý je potrebný na syntézu kolagénu v tele. Vyberaj si prírodný vitamín C.

 

 Vitamín C-olway

Prírodný vitamín C v ľavotočivej forme, presne takej ako sa nachádza v prírode. Extrahovaný z biomasy so zachovanými flavonoidovými väzbami, nie kryštalická kyselina askorbová. Biologicky aktívny extrakt z horkého pomaranča a klíčkov pohánky.